Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní i aktivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení.  K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

V oblasti aktivních prvků OFA s.r.o. nabízí řešení pro sítě PON (GPON, GEPON) i řešení pro sítě typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a podobně), a to od centrálního bodu sítě (například OLT) až po zákaznické zařízení (CPE, ONU a podobně). Samozřejmostí je příslušný dohledový systém.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém). Společnost OFA s.r.o. je dále distributorem telekomunikačního materiálu společnosti 3M.  V oblasti aktivních prvků spolupracujeme se společností ZTE (výrobce aktivních prvků - switchů, routerů a přístupových systémů typu GPON). Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů.

Novinky - Články

21. 11. 2016

Otevírací doba v průběhu vánočních svátků

Po dobu vánočních svátků bude provoz OFA s.r.o. fungovat standardním způsobem, nicméně z důvodu omezení provozu dopravních společností (viz. níže) bude možné v období vánočních svátků pouze odebrat zboží přímo ze skladu OFA s.r.o., připadně si zajistit vlastní dopravu.

 

Otevírací doba OFA s.r.o. v průběhu vánočních svátků 2016

1. prosince – 22. prosince standardní otevírací doba

 pátek 23. prosince

zavřeno

24. prosince – 26. prosince zavřeno
27. prosince – 30. prosince standardní otevírací doba
od 2. ledna standardní otevírací doba

 

Omezení provozu dopravních společností

Poslední rozvozy v tomto roce budou realizovány v pátek 23. prosince, zásilky svezené tento den pak budou doručeny až v úterý 3. ledna 2016.

Poslední linka na Slovensko bude vedena dne 21.12.2016. Doporučujeme zásilky na Slovensko objednat s dostatečným předstihem pro jejich včasné doručení, a to vzhledem k vyššímu objemu zásilek o svátcích.

Provoz systému v roce 2017 pak bude zahájen v pondělí 2. ledna svozem zásilek.

Ohňostroj Plzeň