Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní i aktivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení.  K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

V oblasti aktivních prvků OFA s.r.o. nabízí řešení pro sítě PON (GPON, GEPON) i řešení pro sítě typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a podobně), a to od centrálního bodu sítě (například OLT) až po zákaznické zařízení (CPE, ONU a podobně). Samozřejmostí je příslušný dohledový systém.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém). Společnost OFA s.r.o. je dále distributorem telekomunikačního materiálu společnosti 3M.  V oblasti aktivních prvků spolupracujeme se společností ZTE (výrobce aktivních prvků - switchů, routerů a přístupových systémů typu GPON). Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů.

Kontakty - Kde nás najdete

Provozovna a sklady  OFA s.r.o. jsou součástí P3 Logistic Parks  Horní Počernice (dříve VGP Park Horní Počernice). Sklad je otevřen v pracovní dny od 7:30 do 16:30 hodin mimo plánované uzavírky skladu.

Při cestě po Pražském okruhu:

na výjezdu D0 exit 58 (Praha–Satalice) najeďte na dálnici D10 Novopacká (směr Mladá Boleslav). Na výjezdu z D10 exit 3 (Radonice) opusťte rychlostní komunikaci a dále jeďte rovně po ulici Do Čertous. Poté odbočte vlevo do ulice Sezemická, z ní pak odbočte na značeném vjezdu do areálu P3 Logistic Park – hala A5.

Při cestě od Mladé Boleslavi:

na výjezdu D10 exit 3 (Radonice) odbočte vlevo do ulice Ve Žlíbku, poté vpravo do ulice Do Čertous. Následně odbočte vlevo do ulice Sezemická, z ní pak odbočte na značeném vjezdu do areálu P3 Logistic Park – hala A5.

Adresa provozovny:

P3 Logistic Park - hala A5
Sezemická 2872/10
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

GPS souřadnice:
50°7'22.884"N, 14°37'24.635"E

Orientační mapa