Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení. K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

Společnost OFA vznikla před 20 lety jako první specializovaný velkoobchod optických kabelů, optických vláken, rozvaděčů a všech dalších prvků nutných pro výstavbu optických komunikačních sítí. V současnosti jsou prvky dodané naší společností zabudované takřka ve všech optických sítích postavených na našem území.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém).  Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů. Dále společnost OFA zastupuje v ČR a na Slovensku finskou společnost VESALA, výrobce sond a kalibrů s vysílačem, lokátorů kalibrů nebo markerů a podobně. Kromě uvedených velkých společností zastupujeme i řadu menších firem a v posledních letech zavádíme na tuzemský i zahraniční trh řadu vlastních produktů.

Kontakty - Kde nás najdete

Provozovna a sklady  OFA s.r.o. jsou součástí P3 Logistic Parks  Horní Počernice (dříve VGP Park Horní Počernice). Sklad je otevřen v pracovní dny od 7:30 do 16:30 hodin mimo plánované uzavírky skladu.

Při cestě po Pražském okruhu:

na výjezdu D0 exit 58 (Praha–Satalice) najeďte na dálnici D10 Novopacká (směr Mladá Boleslav). Na výjezdu z D10 exit 3 (Radonice) opusťte rychlostní komunikaci a dále jeďte rovně po ulici Do Čertous. Poté odbočte vlevo do ulice Sezemická, z ní pak odbočte na značeném vjezdu do areálu P3 Logistic Park – hala A5.

Při cestě od Mladé Boleslavi:

na výjezdu D10 exit 3 (Radonice) odbočte vlevo do ulice Ve Žlíbku, poté vpravo do ulice Do Čertous. Následně odbočte vlevo do ulice Sezemická, z ní pak odbočte na značeném vjezdu do areálu P3 Logistic Park – hala A5.

Adresa provozovny:

P3 Logistic Park - hala A5
Sezemická 2872/10
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

GPS souřadnice:
50°7'22.884"N, 14°37'24.635"E

Orientační mapa