Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní i aktivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení.  K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

V oblasti aktivních prvků OFA s.r.o. nabízí řešení pro sítě PON (GPON, GEPON) i řešení pro sítě typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a podobně), a to od centrálního bodu sítě (například OLT) až po zákaznické zařízení (CPE, ONU a podobně). Samozřejmostí je příslušný dohledový systém.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém). Společnost OFA s.r.o. je dále distributorem telekomunikačního materiálu společnosti 3M.  V oblasti aktivních prvků spolupracujeme se společností ZTE (výrobce aktivních prvků - switchů, routerů a přístupových systémů typu GPON). Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů.

Kontakty - Pro dopravce

Podrobný popis cesty naleznete v sekci Kontakty / Kde nás najdete.

Otevírací doba skladu:

Sklad je otevřen v pracovní dny od 7:30 do 16:30 hodin mimo plánované uzavírky skladu.

Aktuální informace o plánovaných uzavírkách skladu (obvykle 1 x ročně z důvodu inventur) naleznete v sekci novinky, případně lze otevírací dobu ověřit telefonicky, viz sekce kontakty.

V období státních svátků je sklad uzavřen vždy.

Nakládka a vykládka:

Sklad je uzpůsoben a vybaven pro nakládku a vykládku zboží, včetně všech rozměrů kabelových bubnů a paletizovaných položek. Nakládku a vykládku zboží z kontejneru je nutné předem telefonicky dohodnout.

Kontakty na pracovníky skladu:

Robin Pípal robin.pipal@ofacom.cz +420 281 021 481 
Karel Kunášek karel@ofacom.cz +420 281 021 487
Lukáš Vyhlídka vyhlidka@ofacom.cz +420 281 021 481