Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní i aktivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení.  K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

V oblasti aktivních prvků OFA s.r.o. nabízí řešení pro sítě PON (GPON, GEPON) i řešení pro sítě typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a podobně), a to od centrálního bodu sítě (například OLT) až po zákaznické zařízení (CPE, ONU a podobně). Samozřejmostí je příslušný dohledový systém.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém). Společnost OFA s.r.o. je dále distributorem telekomunikačního materiálu společnosti 3M.  V oblasti aktivních prvků spolupracujeme se společností ZTE (výrobce aktivních prvků - switchů, routerů a přístupových systémů typu GPON). Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů.

Novinky - Nové produkty

04. 09. 2020

Nástroj na párání trubiček a kabelů 4–29 mm

Univerzální podélný párací a příčný řezací nástroj pro kabely, armované kabely, mikrokabely a mikrotrubičky Ø 4–28,6 mm.

Univerzální podélný párací a příčný řezací nástroj pro optické kabely a mikrokabely pr;m2ru 6-29 mm.

Nástroj má šroubem stavitelné ostří (hloubku řezu) a dále šroubem stavitelné opěrné kolečkopro různé tloušťky kabelů.

Párací nástroj pro optiku kabely, mikrokabely, trubičky - stavitelné ostří.

Nástroj má měnitelný směr nože - nastavení pro podélné párání nebo příčné řezání. Nůž se pootočením kolečna "zasune" do nástroje, páčkou změníme směr rotace a odočením kolečka zpět nůž vysuneme (zapíchneme do kabelu).

Univerzální párací nástroj pro optické kabely a trubičky o průměru 6-29 mm.

Párací nástroj je použitelný pro podélné párání a příčné oříznutí pláště optických kabelů, mikrokabelů, armovaných optických kabelů a mikrotrubiček. Nastavitelná hloubka nože umožňuje párat tuto optické prvky bez rizika poškození kabelové duše nebo mikrokabelu nainstalovaného v trubičce.

Univerzální podélná párací a příčný řezací nástroj pro optiku.

Blíže viz Katalog základního nářadí pro optické sítě.

© 2020 OFA s.r.o.