Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení. K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

Společnost OFA vznikla před 20 lety jako první specializovaný velkoobchod optických kabelů, optických vláken, rozvaděčů a všech dalších prvků nutných pro výstavbu optických komunikačních sítí. V současnosti jsou prvky dodané naší společností zabudované takřka ve všech optických sítích postavených na našem území.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém).  Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů. Dále společnost OFA zastupuje v ČR a na Slovensku finskou společnost VESALA, výrobce sond a kalibrů s vysílačem, lokátorů kalibrů nebo markerů a podobně. Kromě uvedených velkých společností zastupujeme i řadu menších firem a v posledních letech zavádíme na tuzemský i zahraniční trh řadu vlastních produktů.

Novinky - Články

12. 03. 2020

Mimořádná opatření OFA s.r.o.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

v souvislosti s hygienickou situací v zemi přecházíme s platností od 12. března na distribuci veškerého našeho zboží výhradně externí přepravní službou (prostřednictvím společnosti Transforwarding). Osobní vyzvedávání zboží v prostorách naší provozovny je bez výjimky do odvolání ukončeno.

Prosíme, abyste Vaše objednávky k nám odesílali prostřednictvím emailu info@ofacom.cz, resp. info@ofadis.cz, abychom je mohli vyřídit co nejdříve. Vezměte prosím na zřetel že dodací lhůta se může o něco prodloužit. U přeprav do zahraničí prosím počítejte s možným zdržením zásilek v souvislosti s kontrolami na hranicích.

Současně ukončujeme pracovní návštěvy z řad zákazníků a dodavatelů v prostorách naší společnosti. V případě Vašich dotazů nebo potřeby konzultace se prosím obraťte na naše firemní zástupce. Jejich emailové adresy i telefonní čísla naleznete ve složce Kontakty.

Omlouváme se za vzniklé komplikace, ale věříme, že je s ohledem na nastalou situaci pochopíte.

Za OFA s.r.o. a OFA Distribuce s.r.o.

Pavel Vočka
jednatel