Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení. K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

Společnost OFA vznikla před 20 lety jako první specializovaný velkoobchod optických kabelů, optických vláken, rozvaděčů a všech dalších prvků nutných pro výstavbu optických komunikačních sítí. V současnosti jsou prvky dodané naší společností zabudované takřka ve všech optických sítích postavených na našem území.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém).  Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů. Dále společnost OFA zastupuje v ČR a na Slovensku finskou společnost VESALA, výrobce sond a kalibrů s vysílačem, lokátorů kalibrů nebo markerů a podobně. Kromě uvedených velkých společností zastupujeme i řadu menších firem a v posledních letech zavádíme na tuzemský i zahraniční trh řadu vlastních produktů.

Novinky - Nové produkty

08. 02. 2024

Sonda s vysílačem PL18-33 s oběma možnostmi upevnění

Sonda s vysílačem PL18-33 s oběma pouzdry s M10 i M12 závitem.

Oblíbená sonda s vysílačem PL18-33 se již nedodává ve dvou variantách, s bateriovým pouzdrem s vnitřním závitem M12 a  s bateriovým pouzdrem s vnějším závirem M10 pod dvěma objednacími kódy.

Nově se tato sonda dodává pod jedním objednacím kódem s oběma bateriovými pouzdry pro upevnění na laminátové pero.

Sonda s vysílačem PL18-33 v plastovém boxu, součástí jsou obě bateriová pouzdra.

Sonda se dodává v plastovém boxu s oběma pouzdry. Sonda s vysílačem PL18-33 se používá pro trasování plastových chrániček o vnitřním průměru větším než 21 mm. Trasovací frekvence sondy je 33 kHz. Bližsí informace naleznete v katalogovém listu sond s vysílačem. Dostupné závity jsou M10M/M6F a M12F.

Sonda s vysílačem PL18-33 - obě možnosti sestavení sondy - M10M i M12F.

©2024 OFA s.r.o.