Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení. K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

Společnost OFA vznikla před 20 lety jako první specializovaný velkoobchod optických kabelů, optických vláken, rozvaděčů a všech dalších prvků nutných pro výstavbu optických komunikačních sítí. V současnosti jsou prvky dodané naší společností zabudované takřka ve všech optických sítích postavených na našem území.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém).  Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů. Dále společnost OFA zastupuje v ČR a na Slovensku finskou společnost VESALA, výrobce sond a kalibrů s vysílačem, lokátorů kalibrů nebo markerů a podobně. Kromě uvedených velkých společností zastupujeme i řadu menších firem a v posledních letech zavádíme na tuzemský i zahraniční trh řadu vlastních produktů.

Novinky - Nové produkty

10. 01. 2022

Kompaktní laminátová protahovací pera

Kompaktní laminátová protahovací pera Katimex® Kati® Blitz Compact v plastové cívce s bohatým příslušenstvím.

Kompaktní zatahovací pero Katimex Kati Blitz Compact v plastovém boxu, průměr 3mm, délka 50m.

Extra pevné protahovací laminátové pero průměru 3 mm o délce 50 m je umístěné na cívce integrované v těle z odolného plastu. Tělo je vybaveno rukojetí.

Příslušenství kompaktního laminátového zatahovacího pera Katimex Kati Blitz Compact 50m.

Součástí zatahovacího pera Kati® Blitz Compact je bohaté příslušenství umístěné v přihrádce uvnitř plastového těla.

Kompaktní protahovací pero Katimex Kati Blitz Compact s příslušenstvím uvnitř plastové cívky.

Součástí zatahovacího pera Katimex® je i pryžový Kati® Grip Powerdisk pro snadné a pevné uchopení pera při práci. Grip Powerdisk umožňuje vyvinout poměrně velkou sílu při tažení pera.

Kati Grip Powerdisk pro zatahovací pera.

Další podtobnosti a technická data zatahovacího pera naleznete v katalogovém listu na našem webu.

Katalogoý list - kompaktní laminatové kabelové protahovací pero Katimex Kati Blitz.