Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní i aktivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení.  K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

V oblasti aktivních prvků OFA s.r.o. nabízí řešení pro sítě PON (GPON, GEPON) i řešení pro sítě typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a podobně), a to od centrálního bodu sítě (například OLT) až po zákaznické zařízení (CPE, ONU a podobně). Samozřejmostí je příslušný dohledový systém.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém). Společnost OFA s.r.o. je dále distributorem telekomunikačního materiálu společnosti 3M.  V oblasti aktivních prvků spolupracujeme se společností ZTE (výrobce aktivních prvků - switchů, routerů a přístupových systémů typu GPON). Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů.

Novinky - Nové produkty

25. 03. 2021

Zafukovačky optických kabelů 2021

Zafukovačka optických kabelů Fremco NanoFlow Max pro mikrokabely a svazky vláken.

Přehled konstrukcí zafukovaček optických kabelů OFA/FREMCO pro rok 2021.

Přinášíme přehled modelů zafukovaček optických kabelů dánského výrobce FREMCO, jehož výhradním distributorem v České a Slovenské republice je OFA s.r.o. Přehled obsahuje modelovou řadu pro rok 2021.

Detailní data o jednotlivých zafukovačkách naleznete v katalogových listech.

Akumulátorové a elektrické stroje

Přehled zafukovaček optických kabelů 2021 - akumulátorové a elektrické zafukovací stroje.

Hydraulické stroje

Přehled zafukovaček optických kabelů 2021 - hydraulické zafukovací stroje.

Bližší informace o jednotlivých strojích naleznete v katalogových listech strojů a jejich příslušenství.

© 2021 OFA s.r.o.