Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení. K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

Společnost OFA vznikla před 20 lety jako první specializovaný velkoobchod optických kabelů, optických vláken, rozvaděčů a všech dalších prvků nutných pro výstavbu optických komunikačních sítí. V současnosti jsou prvky dodané naší společností zabudované takřka ve všech optických sítích postavených na našem území.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém).  Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů. Dále společnost OFA zastupuje v ČR a na Slovensku finskou společnost VESALA, výrobce sond a kalibrů s vysílačem, lokátorů kalibrů nebo markerů a podobně. Kromě uvedených velkých společností zastupujeme i řadu menších firem a v posledních letech zavádíme na tuzemský i zahraniční trh řadu vlastních produktů.

Novinky - Nové produkty

25. 03. 2021

Zafukovačky optických kabelů 2021

Zafukovačka optických kabelů Fremco NanoFlow Max pro mikrokabely a svazky vláken.

Přehled konstrukcí zafukovaček optických kabelů OFA/FREMCO pro rok 2021.

Přinášíme přehled modelů zafukovaček optických kabelů dánského výrobce FREMCO, jehož výhradním distributorem v České a Slovenské republice je OFA s.r.o. Přehled obsahuje modelovou řadu pro rok 2021.

Detailní data o jednotlivých zafukovačkách naleznete v katalogových listech.

Akumulátorové a elektrické stroje

Přehled zafukovaček optických kabelů 2021 - akumulátorové a elektrické zafukovací stroje.

Hydraulické stroje

Přehled zafukovaček optických kabelů 2021 - hydraulické zafukovací stroje.

Bližší informace o jednotlivých strojích naleznete v katalogových listech strojů a jejich příslušenství.

© 2021 OFA s.r.o.