Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní i aktivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení.  K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

V oblasti aktivních prvků OFA s.r.o. nabízí řešení pro sítě PON (GPON, GEPON) i řešení pro sítě typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a podobně), a to od centrálního bodu sítě (například OLT) až po zákaznické zařízení (CPE, ONU a podobně). Samozřejmostí je příslušný dohledový systém.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém). Společnost OFA s.r.o. je dále distributorem telekomunikačního materiálu společnosti 3M.  V oblasti aktivních prvků spolupracujeme se společností ZTE (výrobce aktivních prvků - switchů, routerů a přístupových systémů typu GPON). Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů.

Novinky - Nové produkty

25. 09. 2020

Hledačka markerů VESALA

Lokátor markerů VESALA EML7 slouží k nalezení polohy všech běžných typů markerů, používaných k označování podzemních sítí (veškeré typy markerů 3M™ včetmě ID markerů, markery všech ostatních výrobců kompatibilní s 3M™ markery).

Levné a spolehlivé řešení pro vyhledánání markerů od finského výrobce.
Lokátor markerů Vesala EML7 - katalogový list

 Hledačka markerů VESALA EML7 - lokátor EMS markerů

Lokátor markerů VESALA EML7 představuje lehkou a cenově dostupnou alternativu k velkým hledačkám. EML7 podporuje všech sedm průmyslových standardů EMS markerů (telekomunikace, energetika, voda, kanalizace, plyn, CaTV, marker pro obecné použití). Hledačka markerů EML7 disponuje navíc funkci detektoru kovů, který umožní detekovat podzemní kovové konstrukce do hloubky 30 cm (například poklopy kabelových komor umístěné pod dlažbou).

 Hledačka EMS markerů VESALA EML7 - spolehlivý lokátor markerů.

Lokalizace marketu je indikována zvukovou a optickou signalizací. V hlučném prostředí lze užít případně náhlavní soupravu, nebo jakákoli běžná sluchátka s konektorem jack 3,5 mm.

 Hledačka EMS markerů VESALA EML7 - spolehlivý lokátor markerů.

Podpora všech typů markerů –spolehlivá detekce – snadná obsluha – cenově výhodné řešení.

© 2020 OFA s.r.o.