Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení. K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

Společnost OFA vznikla před 20 lety jako první specializovaný velkoobchod optických kabelů, optických vláken, rozvaděčů a všech dalších prvků nutných pro výstavbu optických komunikačních sítí. V současnosti jsou prvky dodané naší společností zabudované takřka ve všech optických sítích postavených na našem území.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém).  Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů. Dále společnost OFA zastupuje v ČR a na Slovensku finskou společnost VESALA, výrobce sond a kalibrů s vysílačem, lokátorů kalibrů nebo markerů a podobně. Kromě uvedených velkých společností zastupujeme i řadu menších firem a v posledních letech zavádíme na tuzemský i zahraniční trh řadu vlastních produktů.

Novinky - Články

01. 12. 2023

Otevírací doba o vánočních svátcích a inventury

Otevírací doba o vánočních svátcích 2023 a inventury OFA s.r.o. v lednu 2024

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás v předstihu informovali o provozní době skladu OFA s.r.o. a OFA Distribuce během vánočních svátků a o plánovaných inventurách skladů.

Poslední distribuce velkých zásilek (expresní dodání do 48 hodin) proběhne v úterý 19. prosince 2023.
Poslední distribuce malých zásilek proběhne ve středu 20. prosince 2023.
Poslední možnost osobního vyzvednutí zboží je ve čtvrtek 21. prosince 2023.
Od pátku 22. prosince 2023 do pátku 5. ledna 2024 budou v probíhat inventury a není možno vydávat žádné zboží.

Běžný provoz bude zahájen v druhém lednovém týdnu, možnost vyzvednutí zboží a distribuce zboží přepravní službou od pondělí 8. ledna 2023.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků.

Tým OFA a OFA Distribuce.