Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení. K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

Společnost OFA vznikla před 20 lety jako první specializovaný velkoobchod optických kabelů, optických vláken, rozvaděčů a všech dalších prvků nutných pro výstavbu optických komunikačních sítí. V současnosti jsou prvky dodané naší společností zabudované takřka ve všech optických sítích postavených na našem území.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém).  Od roku 2015 je OFA dále zástupcem dánské společnosti FREMCO, výrobce zafukovacích strojů a příslušenství pro zafukování kabelů. Dále společnost OFA zastupuje v ČR a na Slovensku finskou společnost VESALA, výrobce sond a kalibrů s vysílačem, lokátorů kalibrů nebo markerů a podobně. Kromě uvedených velkých společností zastupujeme i řadu menších firem a v posledních letech zavádíme na tuzemský i zahraniční trh řadu vlastních produktů.

Pronájem rýhovače ZAHN R300

OFA s.r.o. nabízí možnost výhodného krátkodobého pronájmu kloubového řetězového rýhovače DitchWitch ZAHN R300.

Kloubový rýhovač Ditch Witch ZAHN R300 pro telekomunikace

 

Kloubový rýhovač DitchWitch ZAHN R300

Kloubový rýhovač Zahn® s pohonem všech čtyř náprav a řetězovým rýhovacím nástavcem umožňuje rychlou a ekonomicky výhodnou výstavbu sítí v zelených plochách. Vysoce výkonný motor stroje (22,4 kW / 30 HP) přispívá k rychlému a snadnému hloubení rýhy pro pokládku telekomunikačních kabelů a chrániček. Stroj lze samozřejmě využít i pro pokládku dalších druhů sítí. Součástí stroje je i šnek pro odhrnutí výkopku.

 

Výkonný rýhovač DitchWitch ZAHN R300

 

Parametry rýhovače

 

Typ a výrobce

Typ: ZAHN® R300 4WD
Výrobce: DitchWitch

Parametry výkopu

Šířka rýhy: 110 mm
Hloubka: až 1 220 mm
Pracovní výkon: 50–100 m/hod

Parametry stroje

Délka: 2 340 mm
Šířka: 914 mm
Výška: 1 360 mm
Hmotnost: 585 kg
Výkon: 22,4 kW / 30 HP
Palivo: Benzín
Palivová nádrž: 41,3 l
Hydraulická nádrž: 29,1 l

 

Rývovač DitchWitch ZAHN R300 pro telekomunikace.

 

Zapůjčení stroje

 

Stroj je možné zapůjčit pouze bez obsluhy. Při předání stroje bude zákazník seznámen s jeho obsluhou.

Cena zápůjčky dle dohody s ohledem na počet dní, maximální cena zápůjčky je 4500 Kč/den.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@ofacom.cz nebo na telefonu 281 021 483.

 

Kloubový rýhovač DitchWitch ZAHN R300 pro telekomunikační rýhy..

Výkonný rýhovač ZAHN R300 pro optické sítě.

Řetězový rýhovač pro optické sítě DitchWitch ZAHN R300.

 

Pokyny pro přepravu

 

OFA s.r.o. zajistí zapůjčení stroje, ale přepravu si musí zajistit zákazník sám podle potřeby. OFA ke stroji zapůjčí nakládací lyžiny o délce 2 m.

Pro přepravu doporučujeme zákazníkům, aby si zajistili dostatečně velký přívěs, protože demontáž lišty pro naložení na menší vlek je velice náročná.

Maximální délka stroje je uvedena na obrázku níže, ideální je, pokud se stroj na vlek vejde. 

Maximální délka rýhovacího stroje DitchWitch ZAHN R300.