Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
info@ofacom.cz
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O společnosti

Společnost OFA s.r.o. je předním dodavatelem komponent a řešení v oblasti optických přístupových a přenosových sítí.

S našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní i aktivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. Z pohledu konstrukcí optických kabelů pokrýváme oblast vnějších optických kabelů, vnitřních a univerzálních optických kabelů, závěsných optických kabelů i speciálních řešení.  K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody.  Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou mechanické spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další.

V oblasti aktivních prvků OFA s.r.o. nabízí řešení pro sítě PON (GPON, GEPON) i řešení pro sítě typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a podobně), a to od centrálního bodu sítě (například OLT) až po zákaznické zařízení (CPE, ONU a podobně). Samozřejmostí je příslušný dohledový systém.

V České republice a na Slovensku dlouhodobě obchodně zastupujeme společnosti OFS (výrobce optických kabelů a optických vláken), Apresa PLP (výrobce optických spojek), Gabocom (výrobce - mikrotrubičkový systém). Společnost OFA s.r.o. je dále distributorem telekomunikačního materiálu společnosti 3M.  V oblasti aktivních prvků spolupracujeme se společností ZTE (výrobce aktivních prvků - switchů, routerů a přístupových systémů typu GPON).

Akční ceny komponent GPON sítí pro jaro 2017

Společnost OFA s.r.o. pro vás připravila akční ceny komponent sítí GPON
pro jarní období roku 2017.

 

V akční nabídce naleznete:

 

OLT ZXA10 C320 za akční cenu pronájmu od 2500 Kč/měsíc:

GPON OLT

Popis OLT:

 

OLT ZXA10 C300

OLT ZXA10 C320

Karty do OLT

 GPON ONT (ONU)

 

ONT za akční ceny:

 

ONT ZXHN F601 – 52 USD/ks

ONT ZXHN F660 – 76 USD/ks

 

 

Pasivní optické splittery za akční ceny:

Pasivní optické PLC splittery s širokou
škálou splitting faktorů.

 

 

Dále v nabídce naleznete veškeré další prvky pasivní optické infrastruktury, jako jsou optické kabely, spojky, rozváděče, splitterové koncentrátory, plastová infrastruktura, patchcordy, pigtaily a podobně.

GPON splitter

 Naváhejte a kontaktujte svého obchodníka nebo volejte +420 281 021 485.

 Porty ONU